KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274150
nr 1627 4150
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
"Kungsörn"m signerad. Akvarell, bildmått: 69x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x63 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:37:35
1.000 kr
1.100 kr