KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274150

nr 1627 4150

Gunnar Pettersson

(f. 1947), Sverige

"Kungsörn"m signerad. Akvarell, bildmått: 69x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x63 cm

Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 juni 2024
kl 20:37:35

Gunnar Pettersson

Läs mer om Gunnar Pettersson